1584512616-home-packshot.png

Wspaniałe wyniki przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny efekt treningów
najlepsza klasę środków
przypływ mocy i siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w dziale ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność oraz masę mięśniową. Toż znacznie efektywny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze wyniki wysiłków i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to też korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i energii jeszcze wcale nie było oczywiście gładkie i intensywne. Będziesz uznawał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc oraz dostań na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż silniejsza miara i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej akcji oraz stanów zdecydowany do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Nie będziesz znał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać również jako ćwiczyć, aby zmienić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )