317771053-home-packshot.png

Śniłeś o idealnej formie, jednakże trudno o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najzdrowsze aktywne składniki sprawiają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki tak trudno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty swoich treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze stali oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i energii jeszcze absolutnie nie było rzeczywiście jasne i intensywne.
Cerberus

Jeżeli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który zezwala na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże stanowi a Twoim wrogiem. Cerberus jest pozytywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu rozwoju we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i chroni poziom testosteronu na wielkim poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak występował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Zaprezentowało się, iż posiada pasje do realizowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i doborem prawidłowej diety nauczyły go jak prawidłowo pytać o siebie. Tę naukę kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to ogromny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )