Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże tenże problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Opublikowany: Autor: admin
424328664-vivens.png

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną zapewne żyć chora dieta oraz słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który usprawnia ich odcień i strukturę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie nadają się zarówno dla osób, jak i dla klientów, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na inny element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w tym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To akurat owe składniki stanowią o wydajnym funkcjonowaniu preparatu i tworzą znaczące miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co za tym idzie, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2