Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij żale, rozczarowania oraz niepowodzenia.

Opublikowany: Autor: admin
659035548-jin.png

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi samym z najaktywniejszych i bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście i zachęca dobrą energię.

Świeca realizowana jest ręcznie z zwykłego wosku, posiada knot nasączony olejkami i ekstraktami z szczególnie bogatych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału potrzebna jest więcej odpowiednia formuła, jaka była używana teraz w starożytności; to niepowtarzalne zaklęcie ochronne, które używa ochraniać przed negatywną energią z zewnątrz, nieszczęściami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza służenie wielowymiarowe. Nie tylko chroni przed nieszczęściem oraz oczyszcza, lecz też unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa sporą osobę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz wyciszenia umysłu, co we ostatnim świecie jest niezmiernie trudne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie paru przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie potrzeba wyłącznie skupić się na planie, który wymagamy otrzymać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx-Repellent Magic Formula

Kankusta-Duo

Knee Active Plus