TriApidix300 – Chcesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Sprawdź ten nowoczesny specyfik juz dziś!

Opublikowany: Autor: admin
1393037143-triapidix-300-opinie-cena-kupic-apteka.jpg

Suplement TriApidix300 dany jest dla kobiet odchudzających się, które pragną pozbyć się nadmiernych kilogramów i sprawdzać wagę.

TriApidix30 metabolizm i daje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga też w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zaopatrzone w wyniku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno odbywać się tak, jak poradził specjalista lub zgodnie z danymi dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w rozwoju dnia to dwie pigułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z zasadą ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wszelki składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy traktować w terminie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przestrzegać w polu niedostępnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy sprawdzić datę sił na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w porządku dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być przeprowadzane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

ultra slim