Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Opublikowany: Autor: admin
632084522-clim.jpg

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie stanowiła w pełni zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by odczuć kompletną przyjemność z stosunku i poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że owo nie problem, to jedyny wiesz, iż nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się co bardzo, ona że w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być sposobem do dobrego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w bycie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem terapii. Ten kolejny czas ma sposobność zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał możliwość kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

climax control

derminax

Femmax