Untoxin – Czujesz się ciągle zmęczony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Opublikowany: Autor: admin
1598739824-Untoxin.png

Untoxin to suplement diety w stronie kapsułek. Produkt ten określony jest do stosowania w sezonach prania i detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie że żyć efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przemieszcza się to na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji prostej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co tłumaczy się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy przyjmować w trakcie albo po posiłku, popijając niezliczoną dawką wody. 

Pierwsze efekty zażywania preparatu Untoxin można zauważyć już po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego przyjmowania. 

Należy dbać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na wszystek jego element.

Suplementy diety powinny stanowić pozostawiane w temperaturze domowej w metoda niedostępny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed światłem oraz robieniem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie zapewne być traktowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax tanio

tani Follixin