Przyczyny słabej erekcji.

Opublikowany: Autor: admin 

 

Spośród najpowszechniejszych powodów pojawienia się kłopotów z potencją możemy wymienić:

 

1) Niedobra dieta – jeżeli odżywiamy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym codziennym menu nie ma zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to nie wolno się dziwić, że niestety potencja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak ruchu, bierny tryb funkcjonowania – o ile to całkowicie zrozumiałe, że w dzisiejszych czasach spędzamy bardzo dużo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy zawodowej trudno żyć na dobrym poziomie, to jednakowoż nie ma sensownej wymówki dla osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Problemy zdrowotnegdy człowiek choruje na serce, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Znużenie – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani własną partnerką, tym jak wygląda, to później może zakraść się rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna niemalże zabija. W tym celu należy porozmawiać z własną kobietą, zapytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić seks. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, może jakieś sex zabawki, erotyki bądź przebieranie się. Możliwości, dzięki to którym nasze życie seksualne będzie ciekawsze nie brakuje.

 

5) Zbyt duży stres, kłopoty zawodowemocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, ale przecież wcale nie jest
powiedziane
, że musimy reagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak pokierować swoim życiem, aby przenigdy nie dochodziło do takiej sytuacji, w której to stres zniszczy nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-


tadalis

kamagra w zelu