Sposoby na silniejszą erekcję

Opublikowany: Autor: admin
3134-5455-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, iż faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby wywołać widzialną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój członek jest przeważnie zmęczony. Musi zregenerować siły. Dlatego szalenie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest kamagra tanio zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest bardzo istotny.