Dziewięć trików na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Prezentuje kilka prostych rad, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdziły, iż kontakt fizyczny ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Opalanie w solarium też daje takie rezultaty.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, że filmy miłosne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim kłopotem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Pij ekstrakt z owocu granatu
Na co dzień konsumuj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, levitra
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się wonią wanilii

Zapach wanilii skutecznie intensyfikuje przepływ krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli mężczyzna je za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Dlatego powinno się włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych ujemnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio